TNT TV


Tnt hakkında bilgiler,

Açılış 3 Mart 2008

Sahibi Turner Broadcasting System, Inc.

Doğan Yayın Holding


Slogan İyi Seyirler

Ülke Türkiye Bayrağı Türkiye


Dil Türkçe, İngilizce

Kardeş kanallar Cartoon Network


Tnt Türkiye'nin ençok izlenen dizi-film tv kanallarından bir tanesi, ÇEşitli kaynaklardan oluşturduğumuz kanal profili ile televizyon kanalını siz değerli ziyaretçilerimize tanıtacağız.TNT, yabancı dizi ve çizgi dizi yayını yapan ABD çıkışlı bir televizyon kanalıdır. Türkiye yayını 3 Mart 2008'de başlamıştır. CNN Türk gibi TNT de, Türkiye'de Doğan Yayın Holding ve Turner Broadcasting System Company ortaklığıdır.Çizgi film kuşağında Cartoon Network çizgi filmleri, Prime time'da Damages, Supernatural, The Riches gibi Türkiye'de ilk defa izleyicilerle buluşacak dizileri orijinal dillerinde altyazılı ve ünlü yıldızların bol ödüllü filmlerini de Türkçe izleme fırsatı veriyor. TNT, pazar günleri özel kuşağında; Bond, Matrix ve Harry Potter gibi seri filmleri Türkçe dublajlı olarak izleme imkanı sunuyor.Tnt Dizileri


* Lost

* Damages

* Supernatural ...6 Ekimde Yayında Ve Türkçe Dublaj Olacaktır...

* Hotel Babylon

* The Riches

* Journeyman

* Ugly Betty

* Rescue Me


* Will&Grace

* Friday Night Lights

* Extras

* Judging Amy

* Home & Away

* Cashmere Mafia

* Silent Witness


* Macgyver Hafta İçi Her Gece 00:30'Da Türkçe Dublajlı Yayında...

* Brothers & Sisters

* Cold Feet

* The Guardian

* House ...

Frekansı
Uydu Türksat 2A 11804 V 24444 5/6

D-Smart 21. Kanal

Kablo

Kablo TV S 31

Teledünya 211. Kanal


Alternatif TNTTv CANLI İZLEMEK isteyenlere
kurtlar vadisi pusu son bölüm tnttv de canli izle

(Not: Ekranı büyütmek için üzerine 2 kez tıklayınız..

küçük ekrana dönmek için ESC tuşuna basınız.)

TNT Tv canlı yayınını sitemizden izleyebilirsiniz,şu anda canlı yayına erişemiyorsanız TNT Tv'nin resmi internet sitesinin canlı yayın sayfasına gidebilirsiniz. TNT Tv'nin resmi sitesinin canlı yayını için aşağıdaki linke tıklayınız. TNT Tv'nin resmi sitesinde TNT Tv nin günlük canlı yayın akışı ile Kurtlar Vadisi Pusu, Şahin ve Çetesi,Yıldız Masalı,Huzurum Kalmadı,The Mentalist,Supernatural,The Sopranos,Fringe,Memoli,House,Monk dizileri son bölümü canlı izle me kanalında seyretme imkanı bulabilirsiniz.. Sitede TNT Tv'nin kurumsal bilgileri ile adres ve telefonlarıda yer alıyor.Siteye gitmek için tıklayınız.
Bu sayfada ;tnt canlı izle online tnt izle donmadan tnt canli yayin izle hd tnt tv canli izle tnt canli yayin izle canlı tnt izle tnt canli izle bedava tnt canli tnt canlı izle kesintisiz tnt tv izle tnt canlı tv ızle canlı tnt tv izle tnt izle canli tnt izle canlı yayın canlı tv izle tnt tnt tv canlı yayın tnt tv canlı yayın izle tnt tv canli CANLI TV TNT tnt hd izle canlı tnt kanalı izle me hakkında bilgiler içermektedir.

Alternatif TNTTv CANLI İZLEMEK isteyenlere

E-Mail Aboneli�i:
*E-Mail adresinize g�nderilecek maildeki onay linkine t�klamay� unutmay�n*

0 yorum:

Yorum Gönder

Copirayt © Kanal Vadisi. All rayts rezerved.

Hit Theme v1

Site Analiz Blogger